Gebze Düğün Salonu

Düğün Organizasyon

Gebze Düğün Davet & Organizasyon hayallerinizi süsleyen düğününüz için her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek düğün sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir.

Nişan Organizasyon

Nişan evlilik yolunda ilk ciddi adımların atıldığı dönemdir. Gelin adayı ve damat adayını aileleri artık birbiri ile gerçek anlamda tanışma sürecine girmiştir.

Kına Organizasyon

Geleneksel kına gecesine kız tarafının yakınları ve gelinin kız arkadaşları çağırılır. Erkek tarafından kuruyemiş ve kına gönderilir. Gelin yöreye göre tuvalet ya da bindallı denilen kadifeden ve ayak bileklerine kadar uzanan kaftan türünde bir giysi giyer.

Sünnet Düğünü

Sünnet davetinizin kınasını, mevlidini, düğününü, eğlencesini; pastalı, yemekli, çerezli, kokteylli organizasyonlarınız için İlahi, semazen, tiyatro, animasyon grubu...

İslami Düğün

İslami Düğün Organizasyonu ile yapılacak tüm aktiviteler ve hizmetler bütünüyle aynı olup farklı ad altında ve sıralamada farklılıklar yapılan davetlerdir.

s

Lamec Hotel

Gebze ‘de yenilenen konsepti ile hizmete giren 300 kişi kapasiteli Larimar Teras Restorantımız 45 TL ‘den başlayan full organizasyon paketleri ve ‘’Evlenmeyen kimse kalmasın” sloganıyla, sizleri rahatlık ve konforu bir araya getiren tasarımlar ve üstün hizmet kalitesi eşliğinde Lamec Hotel Business’e davet ediyor .

dügün mekanı

Hizmetlerimiz

Düğün, Nikah, Nişan, Sünnet Düğünleri, Mezuniyet Baloları, Doğum günü Partileri, Çocuk Partileri, Özel Kutlama Yemekleri, Kına Gecesi, , Sıra Gecesi, Vakıf ve Dernek Yemekleri, , Yılbaşı Kutlamaları, Şirket Yemekleri, Bayi Toplantıları, Eğitim Seminerleri, Sanatçı DJ, Ses-Düzeni, Organizasyonları, Video-Foto-Özel Çekimler, Barkovizyon Gösterileri, Havai Fişek Gösterileri, Salon Süslemeleri, Canlı Çiçek, Araba Kiralama gibi en güzel ve en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek için yaklaşık yirmi yıldan fazla sektörün öncüsü olan Selay düğün salonları tecrübesine sahip ekibiyle hizmet vermektedir.

s